Szybkie finansowanie

 

Potrzebujesz elastycznego źródła kapitału obrotowego i czasu, aby zmodernizować swoją firmę?

Rozwiązanie

Finansowanie bieżącej działalności dostosowane do zapotrzebowania Państwa firmy, dostępne bez zbytecznych formalności i oparte na korzystnych zasadach współpracy. Aby pozyskać środki obrotowe nie trzeba decydować się na kredyt bankowy, są inne rozwiązania.

Jeśli wystawiacie Państwo faktury z wydłużonym terminem płatności oraz dysponujecie stałymi odbiorcami, proponujemy rozwiązanie stanowiące uzupełnienie kredytu funkcjonujące jako odrębna forma finansowania.

Jak?

Umożliwiamy korzystanie ze środków finansowych zablokowanych w fakturach z odroczonym terminem płatności. Teraz nie musicie czekać, udostępniamy Państwu należności za faktury wystawione dla kontrahentów. Wystarczy niezwłocznie po wystawieniu faktury wysłać do nas kopię dokumentu. W ciągu 24 godzin przekazujemy na Państwa konto do 85% wartości faktury. Po upływie terminu płatności wskazanego na fakturze i zainkasowaniu zapłaty od odbiorcy, bezzwłocznie przekazujemy na Państwa konto pozostałe 15% wartości faktury.

W ramach umowy istnieje także ewentualność ponoszenia przez nas ryzyka niewypłacalności Państwa klienta, po przejęciu ubezpieczonej należności do samodzielnej windykacji - bez prawa do bonifikaty od wystawcy faktury. Na Państwa zlecenie zajmujemy się kompleksowo odzyskiwaniem należności od odbiorcy, prowadzimy profesjonalny monitoring i rejestr należnych kwot.

W zależności od życzeń klienta podejmujemy działania prowadzące do odzyskanie należności - od wezwań do zapłaty, postępowanie polubowne, egzekucje komornicze występowanie przed sądem. Zbieramy informacje gospodarcze na temat dowolnego kontrahenta, szacujemy wiarygodność odbiorców krajowych i zagranicznych,.

Oferujemy Państwu błyskawicznie łatwe, elastyczne rozwiązania finansowe.

Pożyczka Pod Zastaw Nieruchomości

Skup Nieruchomości

Dożywotnia Renta

Zapraszamy do kontaktu 884 750 777

 

Działamy na terenie całej Polski

Złóż wniosek