Pożyczka bez BIK

 

Pożyczka bez BIK

Pożyczka bez BIK jest dla klientów znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.  Osoby poszukujące pożyczek bez BIK najczęściej mają świadomość, że to ostatnia szansa otrzymania gotówki na spłatę swoich zobowiązań.

Pożyczka bez BIK to wsparcie finansowe, które nie jest sprawdzane w Biurze Informacji Kredytowej. Ta forma pożyczki dotyczy głównie wsparcia udzielanego przez sektor pozabankowy - prywatny czyli takiej firmy jak nasza. Osoby składające wniosek po ten typ pożyczki to najczęściej ci, którzy mają problemy ze spłatą swoich dotychczasowych zobowiązań. Jeżeli posiadasz negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej zgłoś się do nas.

Pożyczka  bez BIK bez weryfikacja

Alternatywą wobec oferty banków, które charakteryzują się dużym stopniem nieufności wobec klientów  podwyższonym ryzyku, stają się nasza firma. Prywatny sektor oferuje swoim klientom  możliwość pożyczenia w sposób bezpieczny pieniędzy. jednak otrzymanie pożyczki bez BIK nie jest gwarantowane w naszej firmie. Wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie jeżeli klient zastawi w formie zabezpieczenia nieruchomość. Należy pamiętać, że firmy pozabankowe jak nasza prowadzi wewnętrzną politykę oceny ryzyka. Dlatego, udzielamy pożyczek tylko i wyłącznie pod zastaw nieruchomości - do 80% jej wartości. Jest to również spowodowane tym, że udzielamy wyższych kwot pożyczek niż tzw. "chwilówki".

Pożyczka bez BIK czyli bez weryfikacji zaświadczeń

Rozumiemy, że często sytuacja życiowa, chwilowy zastój produkcji w firmie lub po prostu możliwość realizacji  marzeń skłaniają się do zaciągnięcia pożyczki. Często okazuje się, że zła historia kredytowa uniemożliwia nam zaciągnięcie kolejnego kredytu, wtedy rozwiązaniem jest pożyczka bez BIK w Financial Home. Tworzymy łagodniejsze warunki do otrzymania pożyczki prywatnej. Pomimo tego, że udzielamy finansowania pod zastaw nieruchomości interesuje nas potencjał jej spłacania. Nie udzielamy pożyczek wszystkim, jeżeli widzimy, że klient nie będzie w stanie spłacać swojego zobowiązania odradzamy mu taki krok. Każdy musi zadać sobie pytanie - jaka jest moja zdolność kredytowa, czy będę w stanie spłacać swoje comiesięczne raty? Oczywiście idąc naprzeciw naszym klientom wspólnie ustalamy możliwości finansowe, dopasujemy ofertę do klienta, wydłużamy czas trwania pożyczki.

Działamy na rynku pozabankowych pożyczek wiele lat, każdy wniosek analizujemy  dokładnie, ale zawsze najważniejszym czynnikiem do podjęcia ostatecznej decyzji jest rozmowa z klientem. Dlatego zachęcamy do kontaktu, to nic nie kosztuje a może się okazać, że możemy Państwu pomóc.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji ☎ 884 750 777

 

Działamy na terenie całej Polski