Pożyczka pod zastaw mieszkania

 

Istotą pożyczek pod zastaw jak sama nazwa wskazuje jest zabezpieczenie. W tym konkretnym przypadku zabezpieczeniem pożyczki jest mieszkanie. W związku z tym, z naszej oferty mogą skorzystać tylko te osoby, które posiadają własną nieruchomość, mieszkanie lub dom. Pożyczka pod zastaw mieszkania jest idealna dla osób, które chcą spłacić swoje zadłużenia lub prowadzą jakąś inwestycje i potrzebują na to pilnie środków.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

W naszym wypadku stosujemy uproszczoną procedurę przyznawania pożyczki pod zastaw. Nie weryfikujemy zdolności kredytowej przy składaniu wniosku o pożyczkę pod zastaw. Nie wymagamy również zaświadczeń o dochodach, czy też informacji z US. Dlaczego? Ponieważ zabezpieczeniem dla nas jest wpis do IV księgo K.W. tak samo jak to robią banki.

Okres na jaki przyznajemy pożyczkę to nawet 10 lat.  Oczywiście im krótszy to okres tym mniejsze odsetki do oddania. Jeżeli natomiast klient składa wniosek o  pożyczkę na 2 lata i wie, że nie dasz rady jej spłacić, zawsze możesz wydłużyć okres spłaty. Jesteśmy otwarci na naszych klientów i tak samo jak im, nam zależy nam, aby wszystkie nasze pożyczki były spłacane przy zadowoleniu dwóch stron.

Do złożenia wniosku o pożyczkę pod zastaw mieszkania koniecznymi będą: akt notarialny oraz księga wieczysta.  Dokumenty są nam potrzebne w celu sprawdzenia czy dana nieruchomość nie jest w żaden sposób obciążona.

Warto również podkreślić, że w naszej firmie pożyczka pod zastaw mieszkania jest o wiele tańsza od np. chwilówek. Te ostatnie często są zaciągane przez osoby zadłużone i przez to wpadają w coraz większe problemy finansowe.

W Financial  Home możesz uzyskać nawet do 80 % wartości nieruchomości. Kwoty pożyczek zaczynają się od 20 000 tyś zł a kończą nawet na kilku mln.

Pożyczka pod zastaw mieszkania cieszy się niemałą popularnością i można ją przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel, nie sprawdzamy również baz typu: BIK czy BIG.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu

Email: bok@financialhome.pl
Phone: 884 750 77

Kontakt z nami
w godz. 9.00 - 17.00

 

Działamy na terenie całej Polski

Złóż wniosek