Pożyczka pod zastaw domu

 

Financial Home to firma świadczącą usługi  finansowe.  Pożyczka pod zastaw domu jest bezpiecznie i pewna.

Pożyczki pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu Financial Home

Posiadamy różne produkty dopasowane do każdej firmy oraz osoby indywidualnej. Pożyczka pod zastaw domu to najlepsza oferta jaką możemy zaproponować. Dzięki  doświadczeniu skomponujemy najlepszą opcję dla Ciebie lub Twojej firmy. Możemy Ci zagwarantować profesjonalizm, ofertę dostosowaną do Twoich możliwości finansowych oraz wygodę i szybkość w uzyskaniu finansowania. Oferujemy naszym klientom prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości.  Zapraszamy do składania wniosków osoby indywidualne oraz firmy, nawet dla nowo powstałych przedsiębiorstw. Nie sprawdzamy Baz typu: BIK i KRD. Oferujemy Szybkie i skuteczne rozwiązania,.

POŻYCZKI POD ZASTAW DOMU

Jeżeli bezskutecznie poszukujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej,  spłatę zadłużenia lub na inwestycje - to nasza oferta  pożyczki prywatnej pod zastaw domu jest dla Ciebie.

Udzielamy pozabankowych pożyczek pod hipotekę domu oraz mieszkania dla firm i osób prywatnych, bez sprawdzania baz dłużników. Osobom indywidualnych nieprowadzących działalności gospodarczej oferujemy pożyczki prywatne pod zastaw mieszkania, domu lub działki.

Ważną informacją jest fakt, że Pożyczkę pozabankową pod zastaw domu można uzyskać nawet gdy na nieruchomości wisi komornik lub gdy dom jest zadłużony.

Oferujemy pożyczki  pod zastaw domu w wysokości -  od  20  tyś zł , do kilku mln złotych.

Oferujemy pożyczki prywatne pod hipotekę, w financial home możesz uzyskać nawet do 80% wartości nieruchomości.

Cel pożyczki pod zastaw domu może być na dowolny cel - nie sprawdzamy go.

Nasze  pożyczki  pod  zastaw nieruchomości są bezpieczne i  dostępne,  jesteśmy elastyczni nie sprawdzamy baz bankowych, Bik i Krd nie potrzebujemy również zaświadczeń o dochodach, to ty decydujesz na co wydasz środki.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych uzyskaniem szybkiej i pewnej pożyczki pod zastaw w całym kraju.

Czas pożyczki pod  zastaw nieruchomości dostosowujemy do  potrzeb klientów , raty można rozłożyć nawet na 10 lat. 

Zapraszamy do współpracy i kontaktu

Email: bok@financialhome.pl
Phone: 884 750 77

Kontakt z nami
w godz. 9.00 - 17.00

 

Działamy na terenie całej Polski