O nas

 

Financial Home sp. z o.o. to instytucja finansowa tworzona przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansowania bankowego oraz pozabankowego dla firm i osób fizycznych. Naszą specjalnością są pożyczki pod zastaw nieruchomości zabezpieczone bez BIK, US, ZUS, BIG, KRD zcy CRUS. Zajmujemy się również faktoringiem, odwróconą hipoteką oraz inwestycyjnym skupem nieruchomości.

W biznesie stawiamy na transparentność, jasność oraz etykę. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy zabezpieczenia pożyczek w sposób w jak robią to banki - na IV dziale K.W. Stworzyliśmy również 3-stopniowy plan otrzymania kredytu bankowego dla osób z negatywnym BIK-iem. Nasze procedury są przejrzyste i przyjazne klientowi.

Financial Home sp. z o.o. to niezależna instytucja złożona w 100% z kapitału polskiego.

Udzielamy pożyczek pod zastaw nie nieruchomości z własnych środków oraz wspierając się finansowaniem polskich i amerykańskich prywatnych funduszy inwestycyjnych. Najważniejsi w każdym biznesie są kompetentni ludzie, my pracujemy z najlepszymi. Nasz zespół składa się z 40 doradców finansowych z całej Polski. To również dzięki ich pracy możemy stale się rozwijać.

Naszym celem jest dalszy, zrównoważony rozwój w sektorze pożyczek zabezpieczonych w Polsce. Jednak nadrzędnym celem pozostaje zadowolenie naszych klientów, zadowolony klient powróci i przekaże opinie innym... Wspieramy założenia kodeksu zasady dobrych praktyk wprowadzoną przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych KPF.

W 2014 roku otrzymaliśmy certyfikat “Rzetelna Firma”. Rozpoczęliśmy również procedury przygotowawcze do certyfikacji ISO 9001.

Działamy na terenie całej Polski.

 

Działamy na terenie całej Polski