Pożyczki pod zastaw nieruchomości – pomoc przy rozkręceniu biznesu?

 

Mogłoby się wydawać, że jedynym rozsądnym sposobem na pozyskanie pieniędzy jest kredyt bankowy. Nic bardziej mylnego. Dla wielu przedsiębiorstw jest to wręcz rozwiązanie niemożliwe, gdyż wymagania banków cały czas rosną. Jak rozwinąć przedsiębiorstwo, jeśli nie posiadamy dostatecznej ilości gotówki? Najprostszym i najbardziej opłacalnym sposobem są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Jest to uczciwa opcja dla przedsiębiorców, którzy pragną wystartować z własnym projektem, jednak nie chcą lub nie mogą wziąć kredytu bankowego. Otrzymanie pożyczki pod zastaw nieruchomości jest naprawdę proste. Nie musimy więc obawiać się na zbyt długi czas oczekiwania na pieniądze, czy też skomplikowane formalności.

Dogodny harmonogram spłaty

Nieprawdą jest, że pożyczki pod zastaw nieruchomości musimy spłacić w ciągu kilku miesięcy. Okres spłaty można dopasować do indywidualnych potrzeb - nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozłożyć raty nawet na 10 lat. Wszystko po to, aby spłata zadłużenia była dla nas, jak najmniej uciążliwa. Wiele zależy od tego, jaka wysokość pożyczki nas interesuje, a także jakie są nasze możliwości finansowe. Wysokość miesięcznej raty bez problemu obliczymy za pomocą kalkulatora pożyczkowego. Oczywiście możemy również zwrócić się do doradcy finansowego, który nieodpłatnie przygotuje dla nas plan pożyczki. Zaproponuje nam również wszystkie najkorzystniejsze opcje, dzięki czemu nasza firma nie odczuje spłaty zobowiązania.

Na dowolny cel

Banki często oferują pożyczki na konkretny cel, co wymaga udokumentowania. Wszystko to sprawia, że ilość formalności ciągle rośnie. W przypadku pożyczek pod zastaw nieruchomości mamy pełną swobodę, gdyż gotówkę otrzymamy na dowolny cel. Za pozyskane pieniądze możemy zmodernizować firmę lub spłacić stare zadłużenia. Bez przeszkód również możemy przeznaczyć pieniądze na sfinansowanie bieżących wydatków. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb naszej firmy. Jest to sporym ułatwieniem dla przedsiębiorców.

Szybka wypłata pieniędzy

 

W momencie, gdy nasza firma wpadnie w tarapaty finansowe nie mamy czasu na to, aby tygodniami oczekiwać na rozpatrzenie wniosku. Mając "nóż na gardle" oczekujemy, że gotówka trafi do nas w przeciągu maksymalnie kilku dni. Możliwe jest to w przypadku pożyczki pod zastaw nieruchomości. Uproszczone procedury są gwarancją, że konto naszej firmy zostanie zasilone tak szybko, jak to tylko możliwe. Wynika to z faktu, że pożyczkodawcy dążą do tego, aby skrócić czas oczekiwania do absolutnego minimum. Przedsiębiorcy nie muszą dostarczać szeregu zaświadczeń i dokumentów. Plusem jest również fakt, że historia kredytowa nie jest sprawdzana. Nie tylko skróca to czas oczekiwania, ale również zmniejsza ilość niezbędnych formalności.
Pożyczki pod zastaw nieruchomości polecane są w szczególności przedsiębiorstwom, które borykają się z problemami finansowymi lub nie posiadają środków inwestycyjnych.
Rozpoczęcie własnej działalności pochłania nie tylko czas, ale również pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości będzie więc strzałem w dziesiątkę.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń ☎ 884 750 777

 

Działamy na terenie całej Polski

Złóż wniosek