Dla kogo pożyczki pod zastaw nieruchomości

 

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – dla kogo i na jakich zasadach Na rynku produktów finansowych można znaleźć różnorodne opcje i rozwiązania, których zasady regulowane są przez instytucje, które dany rodzaj finansowania oferują. Poszczególne produkty są też opracowywane z myślą o różnorodnych klientach, ich możliwościach spłacania i potrzebach finansowych. Jednym z takich sposobów finansowania inwestycji są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Co to takiego i na jakiej zasadzie one działają? Oto najważniejsze informacje.

Dla kogo pożyczki pod zastaw nieruchomości

Pożyczki pod zastaw nieruchomości, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone dla osób, które dysponują nieruchomościami, które mogą zastawić. Żeby ustanowić zastaw na nieruchomości trzeba mieć do niej prawo własności. W przeciwnym razie nie jest możliwe ustanowienie zabezpieczenia pod pożyczkę czy kredyt. Zastaw zazwyczaj wprowadzany jest do księgi wieczystej. W naszym biznesie stawiamy przede wszystkim na jasne zasady, transparentność ofert i etykę działania. Dzięki temu każdy klient wie doskonale na jakich zasadach zawiera umowę pożyczki, na jaką kwotę i jakie koszty trzeba będzie ponieść. Takie podejście gwarantuje nie tylko równość stron zawieranej umowy, ale daje wzajemne poczucie bezpieczeństwa i pozwala zbudować partnerską relację w biznesie.

W naszej firmie, głównym segmentem klientów są firmy i przedsiębiorstwa, które zainteresowane są różnego rodzaju formami dofinansowania na prowadzoną przez siebie działalność. Mając na uwadze ich indywidualne potrzeby i oczekiwania dostarczamy rozwiązania finansowe, które są wygodne, przejrzyste i korzystne.

W jakiej sytuacji warto ubiegać się o pożyczkę pod zastaw nieruchomości

Pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana przez naszą firmę to pożyczka, której zasady ustalane są zawsze z naszym klientem, zależnie od jego potrzeb, oczekiwań, sytuacji finansowej i planowanych zysków. W ofercie znajdują się zarówno pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe. Okres spłat może obejmować nawet dziesięć lat. Warto jednak pamiętać tutaj, że im dłuższy okres spłaty, tym wyższe będą koszty finansowania. Mając to na uwadze, nasi klienci bardzo często decydują się na uregulowanie należności już po roku lub dwóch latach od uzyskania wsparcia. Takie podejście powoduje, że koszty udzielanej przez nas pożyczki nie są wiele wyższe, niż koszty kredytów bankowych.

Pożyczkę można zaciągnąć w wielu różnorodnych sytuacjach. Np. na zakup nieruchomości, która ma stanowić inwestycję. W biznesie często pojawiają się wspaniałe okazje, których wykorzystanie może się okazać ogromnym krokiem na przód. Trudno jednak przewidzieć, kiedy taka sytuacja się pojawi. Banki mają bardzo restrykcyjne zasady dotyczące udzielania kredytów i gdy podmiot ma już jakieś zobowiązanie, niechętnie przyznają kolejny kredyt. Dla nas, Twój kredyt nie jest problemem. Przecież z atrakcyjnie kupionej nieruchomości będziesz czerpać korzyści finansowe (korzystna sprzedaż lub wynajem), a to pozwoli Ci rozliczyć wszystkie zobowiązania.

Niekiedy też wspieramy naszych klientów przy wykańczaniu podjętych inwestycji, gdy okazuje się, że zaciągnięty kredyt jest zbyt mały i nie starczy na pokrycie wszystkich kosztów. Uzyskanie dodatkowych pieniędzy w banku jest w takiej sytuacji niemożliwe, dlatego też przychodzimy z pomocą. Wykończenie inwestycji pozwala na jej sprzedanie lub wynajęcie, z czego przedsiębiorca czerpie dochód i może spłacić zaciągnięty w naszej firmie kredyt.

Dobry przedsiębiorca, który odnosi sukcesy, to osoba, która potrafi dostrzec okazję, szybko podjąć decyzję i wykorzystać zastane warunki na swoją korzyść. Właśnie takich przedsiębiorców wspieramy. Odważnych, dynamicznych i idących prosto do przodu. Wiemy, że Twój biznes potrzebuje wsparcia finansowego w rozwoju i działaniu i takie wsparcie chcemy Ci podarować.

Na jakich zasadach udzielane są pożyczki?

Tak jak wspomniano, pożyczki udzielane są na różny okres, zależnie od potrzeb. Może to być krótkoterminowa pożyczka (roczna lub dwuletnia). Może to również zobowiązanie na kilka lat. To klient, wspólnie z naszymi doradcami opracowuje najkorzystniejszy finansowo plan. Każda z pożyczek jest oprocentowana, a więc to znaczy, że do spłaty będzie nieco wyższa kwota, niż została pożyczona. Oferta jest elastyczna, można więc negocjować zarówno okres spłaty zobowiązania (skrócić go lub przedłużyć), jak i wysokość dostępnych środków. Zabezpieczeniem zaciągniętej pożyczki jest nieruchomość, której kredytobiorca jest właścicielem. Dla lojalnych i zaufanych klientów przygotowujemy oferty indywidualne, które tym bardziej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania.

 

Działamy na terenie całej Polski

Złóż wniosek