Pożyczki pod zastaw – jak zdobyć pieniądze dla firmy?

 

Bywają sytuację, gdy pozyskanie pieniędzy na rozwój przedsiębiorstwa jest naprawdę trudnym zadaniem. Wbrew pozorom jest to problem nie tylko firm startujących, ale również takich, które funkcjonują już na rynku. Nie w każdej sytuacji można wziąć kredyt bankowy - często uniemożliwiają to inne zobowiązania finansowe, a niektórzy przedsiębiorcy po prostu unikają takiej formy pożyczki. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie tego problemu. Pożyczki pod zastaw nieruchomości  dla firm,  to doskonała opcja dla tych którzy szybko potrzebują dodatkowych środków. Pamiętajmy jednak o tym, aby korzystać wyłącznie z usług sprawdzonych i zaufanych przedsiębiorstw, takim jest Financial Home. Dlaczego warto wziąć pod uwagę taką formę pomocy?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm

Pożyczki pod zastaw to propozycja dla niemal każdego przedsiębiorstwa. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. W przeciwieństwie do kredytów bankowych, tego rodzaju pożyczki dostępne są nawet dla firm zadłużonych. Jeśli więc posiadamy już niespłacone zobowiązania bankowe, to pożyczka pod zastaw nieruchomości wydaje się być jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Jest to również doskonała opcja dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie chcą na starcie obarczać się wysokim zadłużeniem bankowym. Trzeba również wiedzieć, że banki bardzo często odmawiają udzielenia wysokiego kredytu.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm to Minimum formalności

Warto wiedzieć, że pożyczki pod zastaw nieruchomości generują minimum formalności. Nasze przedsiębiorstwo nie będzie sprawdzane w bazie dłużników. Oznacza to, że taka forma pożyczki jest trafnym wyborem dla przedsiębiorstw z negatywną historią kredytową, a nawet objętych działaniami komorniczymi.
Wielką zaletą jest fakt, że pożyczkodawcy dbają o to, aby ilość formalności była możliwe najmniejsza. Przekłada się to na krótki czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Z pewnością zadowoli to przedsiębiorców, którzy potrzebują pieniędzy "na już". Pożyczoną gotówką można wykorzystać na dowolny cel np. spłatę starych zadłużeń, czy też wypłatę wynagrodzeń pracowników.
Firmy z problemami finansowymi nie mogą zwykle wziąć kredytu bankowego, jeśli posiadają już zadłużenia. W takiej sytuacji można wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości, która zostanie przeznaczona na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Dzięki temu zostaniemy usunięci z rejestru dłużników, a tym samym zapewnimy sobie większą ilość możliwości związanych z finansowaniem firmy.

Pożyczka pod zastaw dla firm to Jasne zasady

Wielu przedsiębiorców obawia się pożyczek pod zastaw nieruchomości - zupełnie niepotrzebnie. Owszem, na rynku funkcjonują firmy pożyczkowe wątpliwej renomy i to one zwykle negatywnie wpływają na opinie klientów, jednak jest to zdecydowana mniejszość. Jeśli zdecydujemy się skorzystać z oferty wieloletniego pożyczkodawcy, to możemy mieć sto procent pewności, że nie zostaniemy obciążeni żadnymi dodatkowymi zobowiązaniami. Wszystkie zasady współpracy są jasno przedstawione w momencie podpisywania umowy. Ponadto w dowolnym momencie możemy poprosić o pomoc wykwalifikowanego doradcę finansowego, który odpowie na każde nurtujące nas pytanie.

Takie produkty zostały stworzone z myślą o osobach/firmach, które potrzebują natychmiastowy zastrzyk gotówki. W firmie Financial Home można się starać już od 20 000 tyś zł do nawet kilku milionów. Cel pożyczki nie jest dla nas ważny, pieniądze można przeznaczyć na zakup nowego sprzętu, wypłaty dla pracowników, opłacenie ZUS, US, zakup nowej nieruchomości, nową inwestycję.

Ważne jest, że wszystkie dotychczasowe pożyczki, które zostały udzielone przez firmę Financial Home zostały spłacone. Osiągnęliśmy to dzięki odpowiedniemu podejściu do klienta i wsparciu, które udzielamy na każdym etapie spłaty zobowiązania. Jednak to, że nie weryfikujemy baz nie oznacza, że udzielamy pożyczek wszystkim. Jeżeli posiadasz nieruchomość, która można potraktować jako zabezpieczenie pożyczki pod zastaw i masz plan na spłatę swoich zobowiązań oznacza, że jesteś odpowiednim klientem dla naszej firmy. Jeżeli będziesz spłacać swoje raty w terminie istnieje również możliwość przedłużenia okresu spłaty. Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij WniosekNapisz lub Zadzwoń ☎ 884 750 777 

 

Działamy na terenie całej Polski

Złóż wniosek