Pożyczki Hipoteczne dla FIRM

 

W Financial Home staramy się wykraczać poza tradycyjne kryteria udzielania pożyczek dla firm. Posiadamy unikalne programy pożyczek biznesowych dla każdego rodzaju działalności, niezależnie od branży, co zapewnia natychmiastowy dostęp do potrzebnego kapitału biznesowego. Wypłacamy środki nawet do 24 h od daty zaakceptowania wniosku.

Zapewniamy szybki, łatwy i skuteczny proces finansowania, dzięki któremu właściciele firm, mogą skupić się na najważniejszej rzeczy, rozwoju firmy. Pożyczki hipoteczne dla firm można uzyskać już od 4,9%.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm już od 4,9%

Każdego klienta traktujemy jako partnera, wszystkie wnioski o finansowanie biznesowe są rozpatrywane poufnie a do klienta podchodzimy indywidulanie. Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, dlatego nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości naszych usług i dostosowujemy ofertę do oczekiwań naszych klientów.

Zabezpieczone pożyczki dla MŚP z wykorzystaniem nieruchomości oferują unikalne opcje finansowania dla właścicieli firm, w tym startupów. W przeciwieństwie do innych przedsiębiorstw lub komercyjnych pożyczkodawców, nasze pożyczki mogą być finansowane przy użyciu minimalnych punktów kredytowych, bez dokumentacji dochodowej, bez minimalnego okresu prowadzenia działalności gospodarczej. Mimo to Financial Home oferuje atrakcyjną ofertę m.in. niskie RRSO, bo już od 4,99% i finansowanie nawet do 10 lat. Dzięki programowi „Pożyczki Inwestycyjnych dla Biznesu” zapewniamy wystarczającą ilość kapitału na wsparcie kwoty pożyczek. Są to pożyczki, których nie oferuje żaden inny kredytodawca w kraju i dlatego tak wielu właścicieli firm nam zaufało.

Zabezpieczone Pożyczki Hipoteczne

Czy pożyczka dla firm od Financial Home jest dobrym wyborem? Program Zabezpieczonych Pożyczek Hipotecznych przynosi wiele korzyści i okazuje się, że nasi klienci wykorzystują to elastyczne finansowanie do wielu celów biznesowych, takich jak:

Finansowanie uruchomienia nowego biznesu
Zakup nieruchomości pod inwestycję
Inwestycje budowlane
Konsolidacja zadłużenia
Zakup istniejącej firmy
Kapitał obrotowy
Rozszerzenie działalności
Refinansowanie istniejącej kredytu
Konwersja kapitału własnego na gotówkę
Kampanie reklamowe i marketingowe

Financial Home oferuje jeden z najbardziej zróżnicowanych, konkurencyjnych i elastycznych programów pożyczek biznesowych w Polsce. Kredyt dla firm jest jednym z najprostszych i najbardziej elastycznych programów finansowych dostępnych dla właścicieli firm. Czemu? Mówiąc najprościej, nie oczekujemy dokumentacji dochodowej i nie wymagamy przedstawiania sprawozdań finansowych, nie sprawdzamy również baz: BIK, BIG, KRD czy ZUS.

Zapraszamy do zapoznanie się z naszą stroną internetową oraz listą dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku o pożyczkę.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania i chcą uzyskać informacje potrzebne do podjęcia decyzji zapraszamy do wypełnienia formularzu kontaktowego, nie zajmie to dłużej nić 1 minuta.
Kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem: 884 750 777, od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.

 

Działamy na terenie całej Polski