Bezpieczna pożyczka pod zastaw nieruchomości

 

Pożyczka pod zastaw nieruchomości to forma pożyczki, w której zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości, do której prawo własności ma pożyczkobiorca. W zamian za wpis do Księgi Wieczystej nieruchomości, pożyczkobiorca uzyskuje środki finansowe. Nieruchomością może być dom, mieszkanie lub działka budowlana. Takie pożyczki najlepiej brać u firm. Warto dobrze zapoznać się z umową oraz wybierać oferty, gdzie nie jest wymagana przedpłata.

Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która udzieli Ci takiej pożyczki, zapraszamy do Financial Home!

Financial Home proponuje okres spłaty od 3 miesięcy aż do 10 lat. Pożyczka jest udzielana na na 70% wartości zastawionej nieruchomości. Jej wartość to od 20 000  do kilku MLN złotych.

Pożyczka w Financial Home jest dla wszystkich, którzy posiadają nieruchomość o jakiejkolwiek wartości. Zarówno osoby prywatne, przedsiębiorcy, jak i rolnicy mogą się ubiegać o taką pożyczkę. Nieistotna jest historia kredytowa oraz fakt, czy ma się wiarygodność kredytową według BIK-u czy innych rejestrów oraz udowodnione dochody. Można być zadłużonym. Może toczyć się przeciwko nam postępowanie komornicze. Financial Home nie sprawdza rejestrów dłużników! Nie zasięga też opinii w ZUS-ie, US czy KRUS-ie na temat pożyczkobiorcy.

Pożyczkę z Financial Home możesz przeznaczyć na dowolny cel. Można nabyć inną nieruchomość, zrobić inwestycję w jakiś projekt, wyremontować siedzibę firmy, zbudować magazyn, ale też przeznaczyć otrzymane fundusze na spłatę chwilówek czy konsolidację pozostałych kredytów.

Aby uzyskać pożyczkę trzeba wypełnić wniosek pożyczkowy, podać numer Księgi Wieczystej oraz przedstawić wymagane dokumenty, jak akt notarialny, zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami do spółdzielni itd. Pełna lista wymaganych dokumentów jest tu.

Czemu pożyczka z Financial Home?

To świetna opcja dla osób, które nie mogą uzyskać pożyczki w banku, a obawiają się brać chwilówek. Jeśli masz pilne potrzeby finansowe, a słabą wiarygodność kredytową, pożyczka pod zastaw nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem! Financial Home działa w całym kraju, oferuje pomoc prawną i dopasowane raty. Zabezpieczeniem pożyczki jest jedynie wpis hipoteczny. Niskie oprocentowanie – 9,9% w skali roku oraz brak opłat wstępnych. Do tego gwarancja dyskrecji i prowizji dla pośredników.

Zadzwoń do Financial Home i dowiedz się więcej – 884 750 777!

 

Działamy na terenie całej Polski