Pożyczka inwestycyjna dla firm

 

Osoby, które poszukują finansowania dla firmy na cel inwestycyjny, a nie mają w danym momencie możliwości wzięcia pożyczki bankowej, mogą zdecydować się na inne rozwiązanie. Jest nim pożyczka inwestycyjna dla firm pod zastaw nieruchomości.

Pożyczka inwestycyjna

Kto może wziąć pożyczkę inwestycyjną?

Tego rodzaju pieniądze są dostępne dla przedsiębiorców, którzy posiadają nieruchomość którą można uznać jako zabezpieczenie pożyczki inwestycyjnej. Umowa tego rodzaju dofinansowania powinna być zawsze oparta na konkretnych i jasnych zasadach, tak się to dzieje w Financial Home. Ważna jest w niej równość obu stron, a zarazem wzajemne poczucie bezpieczeństwa. Dofinansowania inwestycji i różnego rodzaju działalności biznesowych firm to nasza specjalność. Pożyczka inwestycyjna może zostać oparta na naprawdę korzystnych, a zarazem przejrzystych warunkach. Oferta naszej firmy skierowana jest do osób, które szukają nowych rozwiązań, nie boją się nowych okazji i potrafią szybko podjąć decyzję. Pożyczka inwestycyjna jest wykorzystywana głównie przez przedsiębiorstwa, które szybko się rozwijają.

 

Kiedy pożyczka inwestycyjna może okazać się naprawdę potrzebna?

 

Rozwój firmy może odbywać się na różne sposoby. Czasem więc pieniądze będą potrzebne "od zaraz" - na wykończenie podjętych już wcześniej inwestycji lub podczas niespodziewanych wydatków. Kiedy podmiot gospodarczy będzie miał do spłacenia wcześniejsze zobowiązania, to bank może nie udzielić mu kolejnego wsparcia finansowego. Pożyczka inwestycyjna pozwala również na spłacenie zaciągniętego kredytu lub po prostu dokończenie rozpoczętej inwestycji. Nasze dofinansowanie może także posłużyć do zakupu nowej floty aut, sfinansowanie nowego stanowiska pracy lub do zakupu nieruchomości która będzie stanowić inwestycję. Dlaczego? Ponieważ wedle założeń kupiona w atrakcyjnej cenie nieruchomość pozwoli na czerpanie z niej korzyści finansowych (wynajmu bądź intratnej sprzedaży).

Pożyczka pod zastaw może również zostać przeznaczona na zakup maszyn, licencji lub pozyskanie bardzo zdolnego pracownika. Często pojawiają się również niespodziewanie wydatki – jak np.  remonty. Tu właśnie z pomocą przychodzi firma udzielająca pożyczek pod zastaw nieruchomości. Jest ona skłonna udzielić takiej pożyczki nawet na 10 lat.

Pieniądze na rozwój firmy - zasady udzielania pożyczek pod zastaw nieruchomości przez Financial Home

 

Tego rodzaju pożyczki udzielane są na różny okres:

- krótkoterminowo (rok lub dwa lata),

- długoterminowo (przynajmniej na kilka, do 10 lat),

Jest to zależne od indywidualnych potrzeb, co klient ustala zawsze z doradcą. Pożyczka inwestycyjna od Financial Home jest nisko oprocentowana. Warto pamiętać, że im dłuższy będzie okres spłaty, tym wyższe będą koszty finansowania. Dlatego bardziej opłacalne będą pożyczki krótkoterminowe.  Ważne jest to, że oferta od Financial Home jest elastyczna. Możliwe staje się negocjowanie wysokości dostępnych środków, jak i okresu spłaty zobowiązania. Karencja w spłacie (w zależności od rodzaju pożyczki) może sięgać nawet 12 miesięcy. Zabezpieczeniem zaciągniętej pożyczki jest tylko wpis do IV dz. księgi wieczystej. Nie są tutaj wymagane zaświadczenia o dochodach, a klient nie jest sprawdzany w bazach typu BIK, pieniądze mogą znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy nawet do 24 h od daty złożenia wniosku. Pożyczki pod zastaw nieruchomości  na cel inwestycyjny są więc rozwiązaniem prostym i opłacalnym, z możliwością elastycznej spłaty należności.

 

Wypełnij niezobowiązujący Wniosek Online

 

Działamy na terenie całej Polski