Pożyczka hipoteczna dla firm – czas zrealizować swoje inwestycje

 

Istotą zobowiązań hipotecznych w naszej firmie jest ich stabilność, bezpieczeństwo i niskie koszty. Czy wiedziałeś, że alternatywą dla produktów bankowych mogą być rozwiązania oferowane przez firmy prywatne? Jednym z nich jest właśnie pożyczka hipoteczna dla firm, którą - w razie potrzeby - możesz przeznaczyć na dowolny cel. Taki produkt oferuje Financial Home.

Pożyczka hipoteczna dla firm - dla kogo i po co?

Oferta pożyczki hipotecznej jest skierowana do firm, które potrzebują gotówki w celu finansowania konkretnych inwestycji. Realizacja niektórych z nich wymaga maksymalnego skrócenia okresu pomiędzy złożeniem wniosków a ostateczną wypłatą pieniędzy. Oferowana pożyczka hipoteczna nie tylko pozwala skrócić formalności do minimum, wypłacić środki do 48 h, ale też może być przeznaczona na dowolną inwestycję (np. budowę  nieruchomości lub zakup działki).

Przykład? Załóżmy, że firma klasyfikowana jako małe lub średnie przedsiębiorstwo, chce postawić na wybranym terenie nieruchomość. Zakup atrakcyjnej cenowo działki będzie dużym sukcesem, aczkolwiek uzależnionym od dostępu do pieniędzy. Sfinansowanie nabycia gruntów za pomocą pożyczki hipotecznej, nie tylko skróci czas wypłaty, ale też będzie bardziej opłacalne.

Sposób udzielania pożyczki hipotecznej dla firm - co warto wiedzieć

Jak sama nazwa wskazuje, mowa tu o pożyczce hipotecznej. Oznacza to, że jest ona udzielana w oparciu o zabezpieczenie nieruchomością, będącą własnością firmy. Oczywiście ustanowienie hipoteki odbywa się w sposób bezpieczny, wraz ze sporządzeniem wpisu do IV działu Księgi Wieczystej, sporządzonej dla danej nieruchomości. Warto też podkreślić, że w momencie spłaty zobowiązania, wpis ten zostaje usunięty z Księgi. Należy też pamiętać, że wszystkie te czynności (wraz z podpisaniem stosownych umów) realizowane są w formie notarialnej!

Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę hipoteczną dla firm?

Wybór oferty pożyczki hipotecznej jest - z punktu widzenia zainteresowanego przedsiębiorstwa - niezwykle korzystny. Dlaczego?

- Wszystkie formalności odbywają się szybko, dzięki czemu ryzyko np. odsprzedaży nieruchomości innemu podmiotowi, jest ograniczone do minimum.
- Pieniądze udzielane są nowym firmom, które działają w sposób prężny i stabilny.
- Wierzyciel nie weryfikuje potencjalnego pożyczkobiorcy w zewnętrznych bazach, aczkolwiek wymaga sporządzenia i przedstawienia dobrego i profesjonalnego biznesplanu.
- W ramach pożyczki finansuje się do 80 procent wartości nieruchomości, aczkolwiek kwota ta nie może być wyższa niż 1 milion złotych.
- Istnieje możliwość szybszego spłacania pożyczki i to bez ponoszenia dodatkowych opłat.
- Oprocentowanie od 4.9 procent w skali roku.
Istnieje możliwość negocjacji warunków udzielanego zobowiązania.

Warunkiem udzielenia finansowania jest wspomniany biznesplan, który powinien być przedłożony w celu jego oceny i weryfikacji, a także - posiadana nieruchomość.

Podsumowanie

Pożyczka hipoteczna dla firm od Financial Home, to szansa na duże pieniądze, które przedsiębiorstwo może przeznaczyć na dowolny cel. Co ważne - jest ona udzielana na w pełni preferencyjnych warunkach!

 

Działamy na terenie całej Polski

Złóż wniosek