Pieniądze na rozwój firmy – skąd? Od Financial Home

 

Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy ? Poznaj pożyczki pod zastaw nieruchomości,które w  dzisiejszych czasach stają się coraz bardziej popularne i korzysta z nich mnóstwo osób. Można zauważyć, że na taką formę pożyczki decydują się nie tylko osoby fizyczne, ale przede wszystkim przedsiębiorstwa, które pieniądze biorą pod zastaw posiadanych nieruchomości.

 

Financial Home Środki na rozwój firmy

Środki na rozwój firmy

Środki na rozwój działalności, po co?

Czasem się też zdarza że w firmie zepsuje się maszyna i trzeba ją natychmiast zastąpić aby nie było przestoju w produkcji. Innym razem zdarza się niesamowita okazja i możemy nabyć jakieś środki trwałe po niższej cenie ale nie posiadamy wolnej gotówki.  Być może potrzeba finansowania na zakończenie inwestycji budowlanej, zakup innej nieruchomości na nową siedzibę lub filię albo po prostu środków na rozwój naszej firmy. No właśnie co zrobić kiedy nie ma dostępnych środków? Najlepszym wyjściem z tej sytuacji może być pożyczka gotówkowa pod zastaw, która pomoże się nam rozwinąć.

Financial Home - środki na rozwój Firmy

Dobrym i pewnym pożyczkodawcą jest Financial Home, które oferuje finansowanie nawet do 1 000 000 zł z dziesięcioletnim okresem spłaty. Staranie się o pożyczkę dla firmy jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić wniosek, wpisując swoje dane i kwotę jaką chcemy otrzymać. Po upływie kilkunastu minut klient otrzyma decyzję. Dużą zaletą naszej  firmy jest to, że starając się o środki nie musi posiadać żadnych zaświadczeń, ponieważ nie jest to wymagane. Wszystkie finansowania są udzielane na jasnych zasadach, tak aby klient zapoznał się z wszystkimi warunkami  zobowiązania.

Dlaczego Financial Home?

Chcąc mieć pewność że nie zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami warto wybrać odpowiedniego pożyczkodawcę jakim jest Financial Home. Tutaj nie musimy mieć żadnych obaw, firma działa na rynku od lat i zaufało nam już mnóstwo klientów.  Warto pamiętać, że przed podjęciem decyzji o pożyczce trzeba sprawdzić stopę oprocentowania. W Financial Home jest również bardzo korzystna, bo już od 9,9%. Większość pożyczkodawców na rynku oferuje znacznie większe oprocentowanie od pożyczek. Warto także pamiętać o tym, że nasza firma zapewnia klientom profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do wniosku.

 

 

 

Działamy na terenie całej Polski

Złóż wniosek